Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Studio Nieruchomości Sp.zo.o.

Lipowa 16 / 125-124 Białystok

Mapa

787 635...

787 635 987

biuro czynne: otwarte teraz do 16:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości gruntowe

studio-nieruchomosci.com.pl

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Andrzej Kazberuk
  • Paulina Wysocka
  • Agnieszka Rusiłowicz
  • +2

Co robimy?

Od prawie dziesięciu lat pomagamy zrealizować naszym Klientom marzenia o zakupie własnego M oraz o inwestowaniu na przyszłość.

Specjalizujemy się w:

obsłudze transakcji kupna-sprzedaży mieszkań, domów, gruntów, lokali i budynków komercyjnych oraz w najmie
w rozwiązywaniu problemów związanych z wadami prawnymi nieruchomości
przeprowadzaniu analizy prawnej nieruchomości, sprawdzaniu aktualizacji zapisów w księgach wieczystych
pomocy przy sprzedaży zadłużonych nieruchomości zachowując przy tym pełną dyskrecję
usłudze home staging
aranżacji wnętrz
w doradztwie korzystnych rozwiązań kredytowych.

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

30

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Studio Nieruchomości Sp.zo.o.

Filtruj

721 375 zł4 975 m² 145 zł/m²

Andrzej Kazberuk

Andrzej Kazberuk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta Premium - kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel nieruchomości! Poszukujesz działki nad...

Szczegóły ogłoszenia

225 840 zł3 764 m² 60 zł/m²

Andrzej Kazberuk

Andrzej Kazberuk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Premium - kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel nieruchomości. Poszukujesz działki rolnej...

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 619 m² 61,15 zł/m²

Andrzej Kazberuk

Andrzej Kazberuk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Poszukujesz działki pod budowę domu z wydanymi warunkami zabudowy jednorodzinnej na podlaskiej wsi dla Siebie i Swojej rodziny? Dobrze trafiłeś ta...

Szczegóły ogłoszenia

1 505 500 zł6 022 m² 250 zł/m²

Andrzej Kazberuk

Andrzej Kazberuk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz terenu pod działalność gospodarczą? Szukasz działki pod produkcję, hurtownię lub motel? Ta oferta może spełnić twoje oczekiwania! Polecamy...

Szczegóły ogłoszenia

212 480 zł1 328 m² 160 zł/m²

Andrzej Kazberuk

Andrzej Kazberuk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

*****************rezerwacja oferty******************************* Oferta P remium , Kupujący nie płaci w wynagrodzenia biura nieruchomości,...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł131 m² 5 458,02 zł/m²

Andrzej Kazberuk

Andrzej Kazberuk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:148 m²

Kupujący nie płaci wynagrodzenia biura nieruchomości, wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Poszukujesz domu w zabudowie szeregowej położonego...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

907 350 zł228,97 m² 3 962,75 zł/m²

Andrzej Kazberuk

Andrzej Kazberuk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 355 m²

Oferta Premium - kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, wynagrodzenie pośrednika pokrywa inwestor! Oferta na wyłączność tylko w biurze Studio...

Szczegóły ogłoszenia

4 749 000 zł972,50 m² 4 883,29 zł/m²

Andrzej Kazberuk

Andrzej Kazberuk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 973 m²

Oferta Premium! - kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! **wyjątkowy pensjonat W sercu...

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł1 885 m² 270,56 zł/m²

Andrzej Kazberuk

Andrzej Kazberuk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Premium - kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel nieruchomości Twoja Oaza Spokoju...

Szczegóły ogłoszenia

113 600 zł800 m² 142 zł/m²

Andrzej Kazberuk

Andrzej Kazberuk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki blisko jeziora, dla siebie lub pod inwestycję? Ta oferta może Ci się spodobać! Mieruniszki malowniczo położona wieś, w powiecie...

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł73,60 m² 7 187,50 zł/m²

Andrzej Kazberuk

Andrzej Kazberuk

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Oferta premium kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Szukasz funkcjonalnego mieszkania, które zapewni...

Szczegóły ogłoszenia

1 427 000 zł114,11 m² 12 505,48 zł/m²

Agnieszka Rusiłowicz

Agnieszka Rusiłowicz

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam na prezentację wyjątkowego lokalu położonego przy ul. Kijowskiej 7 w nowoczesnym budynku położonym w centrum Białegostoku. To idealne...

Szczegóły ogłoszenia

614 295 zł40 953 m² 15 zł/m²

Andrzej Kazberuk

Andrzej Kazberuk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa okazja inwestycyjna - działki rolne w Szerenosach- 4 hektary spokoju w otoczeniu sosnowego lasu Szukasz miejsca, gdzie cisza przeplatana...

Szczegóły ogłoszenia

274 000 zł1 402 m² 195,44 zł/m²

Urszula Łukaszewicz

Urszula Łukaszewicz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana, 1.402 m 2 , Nowodworce, ul. Lipowa, gmina Wasilków, 274.000 zł, sprzedaż. Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

428 000 zł115,60 m² 3 702,42 zł/m²

Paulina Wysocka

Paulina Wysocka

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy kompleksową pomoc przy zamianie mieszkania na dom: pomożemy Ci sprzedać obecne mieszkanie Znajdziemy odpowiednią działkę pod budowę domu...

Szczegóły ogłoszenia

1 211 320 zł5 506 m² 220 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

42,86 zł/m²105 m² 4 500 zł

Paulina Wysocka

Paulina Wysocka

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferuję lokal idealny pod sklep bądź usługi. Nieruchomość posiada parking, witrynę od ulicy. Lokal wyposażony w lade, chłodnie wszelkie niezbędne...

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł196,37 m² 6 620,16 zł/m²

Paulina Wysocka

Paulina Wysocka

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom parterowy + dom gościnny | białystok - skorupy Powierzchnia domu głównego :ok 142m2 m , całkowita z poddaszem użytkowym i garażem ok....

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł64 m² 13 984,38 zł/m²

Wioleta Wasilewska

Wioleta Wasilewska

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania położonego na osiedlu nowe Bojary. Świetna lokalizacja blisko centrum,...

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł48,60 m² 8 621,40 zł/m²

Wioleta Wasilewska

Wioleta Wasilewska

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż zadbane 2 pokojowe mieszkanie w Kleosinie. Nieruchomość położona na ul. Wyszyńskiego w cichej i spokojnej okolicy,...

Szczegóły ogłoszenia

247 000 zł1 060 m² 233,02 zł/m²

Agnieszka Rusiłowicz

Agnieszka Rusiłowicz

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam Pastwa do zapoznania się z ciekawą nieruchomością Działka o powierzchni 1060mkw położona na terenie mpzp z przeznaczeniem pod...

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł72,30 m² 8 506,22 zł/m²

Agnieszka Rusiłowicz

Agnieszka Rusiłowicz

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Zapraszam do obejrzenia oferty sprzedaży mieszkania położonego przy ulicy H. Sienkiewicza 92 przy ul. Ryskiej w Białymstoku. Mieszkanie jest...

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł87 900 m² 4,44 zł/m²

Urszula Łukaszewicz

Urszula Łukaszewicz

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

R e Z E R W A C J A Działki leśne i rolne we wsi Mościska, gmina Michałowo: - las 46.200 m 2 - działki rolne 40.400...

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 348 m² 106,47 zł/m²

Urszula Łukaszewicz

Urszula Łukaszewicz

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ładna działka rolna z możliwością zabudowy , o powierzchni 2.348 m2 znajdująca się w uroczej wsi Ostrów Nowy , gmina...

Szczegóły ogłoszenia

1 699 930 zł7 391 m² 230 zł/m²

Andrzej Kazberuk

Andrzej Kazberuk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Premium - kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel nieruchomości! Poszukujesz dużej,...

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł49 m² 10 142,86 zł/m²

Paulina Wysocka

Paulina Wysocka

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

49 m | po remoncie | do wprowadzenia | os. Bema | 3 piętro | piwnica | blisko centrum Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 m po remoncie ,...

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł39 m² 43,59 zł/m²

Paulina Wysocka

Paulina Wysocka

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - Mieszka I, 40 m , 1 piętro Umowa Okazjonalna na nminimum 12 miesięcy, jest możliwośc na dłużej. Do wynajęcia...

Szczegóły ogłoszenia

4 032 000 zł2 688 m² 1 500 zł/m²

Urszula Łukaszewicz

Urszula Łukaszewicz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka, 2.688 m2, Białystok, Skorupy, ul. Nowowarszawska, 4.032.000 zł, sprzedaż. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2.688 m2...

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł2 109 m² 106,69 zł/m²

Paulina Wysocka

Paulina Wysocka

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 2109m , położona w urokliwej lokalizacji Machnacz na ścianie lasu. Działka znajduje się...

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł3 447 m² 54,83 zł/m²

Wioleta Wasilewska

Wioleta Wasilewska

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Pięknie położona działka rolna w kształcie trapezu o powierzchni 3447 m2 w Zabłudowie, posiada warunki zabudowy. Działka nie jest...

Szczegóły ogłoszenia

556 600 zł1 210 m² 460 zł/m²

Urszula Łukaszewicz

Urszula Łukaszewicz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka budowlana znajdująca się w Grabówce przy ul. Lawendowej o powierzchni 1.210 m 2. Dane: - numery geodezyjne -...

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł36 m² 14 972,22 zł/m²

Wioleta Wasilewska

Wioleta Wasilewska

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania położonego na osiedlu nowe Bojary. Świetna lokalizacja blisko centrum,...

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł7 889 m² 40,56 zł/m²

Wioleta Wasilewska

Wioleta Wasilewska

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecam na sprzedaż działkę rolną zlokalizowaną we wsi Wólka Przedmieście w gminie Wasilków.Powierzchnia działki 7889 m2. Działka częściowo...

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł3 000 m² 46 zł/m²

Andrzej Kazberuk

Andrzej Kazberuk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki siedliskowej w okolicach Białegostoku? Dobrze trafiłeś ta oferta może Cię zainteresować! Proponuje do sprzedaży działki...

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł50 m² 5 200 zł/m²

Agnieszka Rusiłowicz

Agnieszka Rusiłowicz

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 586 m²

Oferta sprzedaży siedliska położonego w uroczym miejscu między Hajnówką , a Bielskiem Podlaskim we wsi Berezewo Stare. Dokładnie to 3 działki...

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł6 586 m² 39,48 zł/m²

Agnieszka Rusiłowicz

Agnieszka Rusiłowicz

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

499 070 zł45,37 m² 11 000 zł/m²

Paulina Wysocka

Paulina Wysocka

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego z rynku pierwotnego. Oferowany lokal znajduję się na I piętrze IV piętrowego...

Szczegóły ogłoszenia

193 860 zł1 077 m² 180 zł/m²

Urszula Łukaszewicz

Urszula Łukaszewicz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka, 1.077 m 2 , Grajewo, ul. Fiołkowa, 193.860 zł, sprzedaż. Na sprzedaż ładna, równa działka budowlana znajdująca się w Grajewie przy...

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł2 200 m² 72,27 zł/m²

Wioleta Wasilewska

Wioleta Wasilewska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecam na sprzedaż działkę znajdująca się w miejscowości Szaciły w gminie Dobrzyniewo Duże o powierzchni 2200 m 2. Ładnie...

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł3 100 m² 54,52 zł/m²

Wioleta Wasilewska

Wioleta Wasilewska

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Piękna działka rolna w kształcie trapezu o powierzchni 3100 m2 w Zabłudowie, można uzyskać warunki zabudowy. Działka nie jest ogrodzona....

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
  • Następna
Zamknij